S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (MAC OS/ENG/Intel)
Добавил: Гость  |  Просмотров: 2206  |  Комментарии (0)


S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (MAC OS/ENG/Intel) Скачать торрент


Назва гри: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl 
Рік випуску: 2007 
Версія: CX8 
Платформа: Intel only 
Системні вимоги: System requirements: 

Про гру: Передісторія 
Дія відбувається в альтернативній реальності, де 12 квітня 2008 року (тут є суперечність - в самій грі приведена дата 12 квітня 2008, а на офіційному сайті - 12 квітня 2006 року) о 14.33 стався другий вибух на території сумно відомої Чорнобильської атомної електростанції. Цей вибух ознаменував появу так званої «Зони», місця, усередині якого з'являються різноманітні аномальні явища, наприклад, різноспрямовані гравітаційні потоки силою більш 100g. Сама історія другого вибуху на колишній ЧАЕС оповита мороком, і, бажаючи розслідувати цю ситуацію, уряд України посилає до Чорнобиля війська. Проте їх дії на території зони закінчуються провалом. 
У зв'язку з провалом експериментів, територія зони була огороджена, побудовані блокпости на головних точках підходу в Зону. Зона стала вкрай охоронюваним об'єктом. 
Через деякий час, з території Зони починає надходити інформація про мутованих тварин, про продукти аномалій - так званих артефактах («хабар»), які в минулому були якимись звичними предметами. Потрапляючи в аномалію, предмети набувають унікальні властивості, наприклад, якщо людина або тварина потрапляють в аномалію «Карусель», з їхніх тіл можуть вийти артефакти «Кров Каменя», «Скиба М'яса» або «Душа», які піднімають у людей рівень регенерації клітин. Однак нові клітини більш молоді, і сильніше схильні до впливу зовнішнього середовища. 
Багато шибайголови, бажаючи швидко заробити, почали проникати на територію «Зони», щоб здобути коштовний артефакт і продати його вченим. 
Через рік на території Зони з'явилися люди, на руках яких були татуювання у вигляді абревіатури «STALKER». Таку татуювання наносили в групі О-Свідомість тим, кого вони використовували в якості своїх мимовільних агентів. Як правило, це були люди, що виконували якесь завдання для О-Свідомості, запроваджене їм у підсвідомість. Дана група породила серед людських мешканців Зони легенду про «Виконавець бажань». Група вірила в колективне свідомість і працювала над способом спілкування з ноосферою - інформаційної оболонкою Землі. 
Отже, 2012 рік. Головний герой - дивом уцілілий сталкер з «вантажівки смерті» (використовуються для вивозу з центра Зони тіл загиблих сталкерів і доставки, під таким прикриттям, агентів О-Свідомості всередину Зони; така вантажівка має радіаційний фоном, у багато разів перевищує нормальні умови життєдіяльності людини) . Пам'ять головного героя стерта, а єдина зачіпка - запис в КПК: «Вбити Стрільця».

Якщо потрібно, то ось ключ: 

SN: FK47-S4JT-576Q-GZTM
 

Системні характеристики:
Mac OS Version: OSX 10.5.X 
Min. Processor: Intel Core 
Min RAM: 2 GB 
Video RAM: 256 MB 
Hard-disk Space: 10 GB 
Мова інтерфейсу: тільки англійська 
Таблетка: Не потрібний 


Скачати гру можна одним файлом із:
По частинам:
Скріншоти:

Скачать S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (MAC OS/ENG/Intel) торрент

2018-06-18  |  Категория:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]