Казаки. Золотая коллекция / Cossacks Gold Edition (2007) Full Rus [Лицензия]
Добавил: Гость  |  Просмотров: 5199  |  Комментарии (1)


Казаки. Золотая коллекция / Cossacks Gold Edition (2007) Full Rus [Лицензия] Скачать торрент

Назва гри: Козаки. Золота Колекція
Дата релізу гри: 2000-2005
Ігровий жанр: Strategy (Real-time / Turn-based) / Isometric
Мова Інтерфейсу: Російський (текст і озвучення)
Тип видання: RePack
Платформа: PC

Опис Козаки: Європейські війни - це стратегічна гра, що дозволяє довідатися про багатьох історичних подіях. Грандіозні битви за участю до 8000 бойових одиниць можуть проводитися на одиночній або мережній карті. Гравець може використовувати облогу міст, партизанську війну, захоплення командних висот і влаштовувати засідки, висаджувати сухопутні сили на ворожому березі й проводити морські битви. 
Гра розрахована на зниження контролю над кожною бойовою одиницею й локальними ресурсами, основні цілі - формування здорової економіки, розвиток науки, захоплення нових земель, захист кордонів, і, звичайно, війна проти ворога. 

Опис Козаки: Останній Довід Королів Продовження "Козаків" дозволить вам відчути себе полководцем, який на полі бою вирішує долю не тільки сотень і тисяч своїх підопічних, а й усієї держави. Історична стратегія реального часу "Козаки: Останній Довід Королів" присвячена подіям, що відбувалися на території Європи в XVII-XVIII століттях. Цей час позначився в історії, як епоха великих і безперервних воєн і битв, саме їм і приділена першорядна увага в грі. 30-річна і 7 літня війна, війна за Австрійську Спадщину, Російсько-Турецькі війни, Громадянська війна в Англії, Турецька експансія в Європу, Визвольна війна українського народу, Північна війна, Польсько-російська війна, Війна Нідерландів за Незалежність і багато чого іншого на ігрових сторінках продовження "Козаків". Тут ви зможете відчути незабутніх дух грандіозних Європейських баталій минулого, а також поповнити свій багаж знань історії. 

Опис Козаки: Знову Війна Нове продовження відомої історичної стратегії "Козаки" присвячений війнам XVI-початку XVII століття і подіям, що привели до переходу від рицарства і феодальних ополчень до нового типу організації військ, - регулярних армій. Козаки: Знову Війна є окремо запускається, до якої увійшли всі кращі можливості попередніх частин і велика кількість нових можливостей. Так, з попередніх версій, у грі представлено 18 націй, масштабні битви за участю 8000 юнітів, 3D ландшафт, 6 видів бойових побудов і величезні можливості по грі на випадковій карті і по мережі, останні версії редакторів карт і місій і багато іншого. Серед нововведень - 2 нових нації - Швейцарія і Угорщина, що включають 10 нових юнітов і 20 будівель, більше 100 одиночних місій, нові мережеві можливості, які зроблять мережеві баталії ще більш захоплюючими автоматичний чемпіонат, з можливістю перегляду ігор чемпіонату необмеженою кількістю гравців у реальному часі. 

Опис Козаки II: Наполеонівські Війни - є продовженням популярної гри 2000-2001 років. У грі поєднується 2D-графіка з останніми досягненнями 3D-технологій. Значні технічні доробки движка, а також ряд ігрових нововведень створюють зовсім нова особа гри. Тепер "Козаки 2: Наполеонівські Війни" використовує останні технології й, разом з тим, дає можливість досвідченим геймерам взяти участь у зовсім новому ігровому процесі історичних боїв, відіграних в реальному масштабі, з урахуванням особливостей тактики й стратегії кожної з воюючих сторін. "Козаки-2" - це war-game для щирих стратегів! Передісторія гри Епоха Наполеонівських воєн - це дуже цікавий і значимий період в історії Європи. Незважаючи на свою невелику тривалість, він зіграв ключову роль для подальшого становлення й розвитку цілого ряду держав. Аж до сьогоднішнього дня особистість Наполеона повна протиріч. З одного боку це був безжалісний тиран, що несе смерть і руйнування, посланий богами як кара людству, а з іншого - геніальний полководець, що наблизив до реальності об'єднання Європи, розрізненої всілякими конфліктами. 

Опис Козаки II: Битва за Європу - перенесе гравців в епоху великих битв Наполеона, битв, що вплинули на подальший розвиток усієї Європи. Не пропустіть свій шанс змінити хід історичних подій вже сьогодні! Аддон буде охоплювати той же історичний період, що і основна гра - епоху Наполеонівських воєн. Саме цей історичний період позначив кінець дрібним сутичкам і постійним конфліктам між численними невеликими державами, що продовжувалися не одну сотню років. Результатом епохи Наполеонівських воєн стала та Європа, яку ми бачимо зараз. Але все може бути змінено! Ми пропонуємо гравцеві бути на вістрі конфлікту, взяти участь в переломних битвах тієї епохи і самому вершити історію!

Системні характеристики:
Операційна система: Windows 95/98/ME/2000/XP/Vista
Процесор: Pentium 4/Athlon XP 2.4 ГГц
Оперативна пам'ять: 1024 Мб
Відеокарта: 3D-прискорювач з 128 Мб пам'яті (відеокарти серії MX не підтримуються).
Звуковий пристрій: сумісне з DirectX
Вільного місця на жорсткій диску: 4 Гб
На Windows 7 перші частини будуть працювати некоректно
Скачати гру можна із:

Скріншоти:Скачать Казаки. Золотая коллекция / Cossacks Gold Edition (2007) Full Rus [Лицензия] торрент

2018-05-23  |  Категория:

Смотри еще:


Всего комментариев: 1
2011-11-20
Написал:
ok
--------------------
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]